GM STARBUD fotowoltaika Jędrzejów. Cennik paneli fotowoltaicznych.

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Fotowoltaika Jędrzejów

 

Zamów dziś darmową wycenę zakupu, projektu i montażu systemu fotowoltaicznego w Jędrzejowie lub jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dokumentację projektową systemów fotowoltaicznych.

Realizujemy projekty, zakup oraz montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Kielc..

Wykonujemy kompletne instalacje odnawialnych źródeł ciepła i energii.

Oferujemy wykonanie fotowoltaiki dla spółdzielni, współnot czy osiedli domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte są gwarnacją oraz serwisem pogwarancyjnym.

w

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego fotowoltaiki.

Pomagamy w kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi.

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskaniu środków finansowych celem realizacji inwestycji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę formalno-prawną przy składaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki.

Systemy fotowoltaiczne Jędrzejów

Nasza firma już od początku swojego istnienia świadczy szeroką gamę usług ściśle związanych z fotowoltaiką, proponując je między innymi klientom ze zlokalizowanego w województwie świętokrzyskim Jędrzejowa. Na każdym etapie współpracy z nami można liczyć nie tylko na profesjonalną realizację, ale też na fachowe doradztwo. Znamy się na rzeczy i z chęcią dzielimy się własnym doświadczeniem.

Oferta naszej firmy dla klientów z Jędrzejowa

Szeroka oferta http://www.gmstarbud.pl/o_firmie/, z jaką wychodzimy do klientów z Jędrzejowa, może zostać określona jako kompleksowa – radzimy sobie bowiem ze wszystkim, co ma choć mały związek z instalacjami fotowoltaicznymi. W jej obręb wchodzi między innymi:

  • przygotowanie dokumentacji, tak szczegółowej, jak to tylko możliwe, pomagającej we wprowadzeniu projektu fotowoltaicznego w życie,
  • realizacja instalacji fotowoltaicznych, ale też pomp ciepła, instalacji elektrycznych i teletechnicznych. Od dawna działamy również w zakresie szeroko pojętej termomodernizacji budynków – mieszkańców Jędrzejowa zachęcamy do optymalizacji systemów grzewczych, klimatyzacyjnych oraz wentylacyjnych, mających rzeczywisty wpływ na wieloletnie oszczędności;
  • doradztwo związane z prawnymi aspektami instalacji fotowoltaicznych, ale też z pozyskiwaniem środków finansowych na realizację inwestycji w ich zakresie (również w zakresie składania wniosków o dofinansowanie),
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych instalacji fotowoltaicznych – z łatwością radzimy sobie z wszelkimi problemami mogącymi pojawić się w czasie ich użytkowania.

Nasza firma swoją ofertę http://www.gmstarbud.pl/kontakt/ kieruje nie tylko do właścicieli domów jednorodzinnych. Współpracujemy również ze spółdzielniami, wspólnotami czy całymi osiedlami na terenie Jędrzejowa.

Dlaczego osoby z Jędrzejowa powinny się na nas zdecydować?

Nasza firma przez osoby z Jędrzejowa, z którymi mieliśmy okazję już współpracować, jest chwalona przede wszystkim ze względu na swoją kompleksowość. Jesteśmy w stanie poprowadzić klienta za rękę na każdym z etapów inwestowania w instalacje fotowoltaiczne – od doradztwa związanego z wyborem najlepszego rozwiązania dla ich budynku i lokalizacji, przez pomoc w zakupie z dofinansowaniem, aż po montaż i ewentualny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Nasze działania cechuje profesjonalizm oraz solidność – doskonale zdajemy sobie sprawę, że systemy solarne są inwestycją na całe pokolenia. Tak właśnie do nich podchodzimy http://www.gmstarbud.pl/fotowoltaika-kielce/. Działamy zgodnie z życzeniami klientów, w razie potrzeby sugerując ich zmianę. Naszym celem jest zawsze ich pełna satysfakcja.

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Email:
gmstarbud@onet.pl