O firmie - GM STARBUD

O FIRMIE

 Szanowni Państwo,

Naszą działalnością jesteśmy związani z szeroko pojętą zieloną energią. Prowadzimy prace polegające na wykonaniu dokumentacji projektowej, termomodernizacji oraz wdrażaniu instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak fotowoltaika, rekuperacja czy pompy ciepła.
Zakres naszych prac termomodernizacyjnych obejmuje:
 Ocieplenie ścian zewnętrznych budynków;
 Wymianę stolarki okiennej i drzwiowej;
 Ocieplenie dachu lub stropodachu;
 Modernizację systemu grzewczego budynków (Wymiana pieców węglowych na wysokosprawne piece gazowe lub pompy ciepła);
 Montaż systemów wentylacyjnych;
 Montaż systemów klimatyzacyjnych;
 Montaż oświetlenia typu LED;
 Montaż instalacji fotowoltaicznych.
Posiadamy niezbędne maszyny budowlane oraz urządzenia do wykonywania ww. prac. Spełniamy oczekiwania rynku stosując najlepsze materiały oraz pracując według najwyższych standardów.
GM STARBUD to doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

W naszej firmie wciąż pracujemy nad coraz wyższą jakością usług. Dobrze wiemy jak silny potencjał tkwi w innowacyjnych rozwiązaniach energetycznych, dlatego nie pozostajemy w tyle, ale oferujemy kompleksowe usługi i fachowe doradztwo. Wierzymy, że nasza działalność przynosi doskonale efekty ekologiczne, dlatego mamy satysfakcję, że możemy przyczyniać się do komfortu naszych klientów. 

 

Ekologicznie w domu i firmie

Coraz większa świadomość ekologiczna to mądrze eksploatowana energia i mniejsze obciążenie domowych budżetów. Zapewniamy opracowanie niezbędnych projektów, modernizację systemu grzewczego oraz ocieplenie budynków. Wesprzemy też Państwa w pozyskaniu dofinansowania. Pracujemy w trosce o spełnienie najwyższych standardów, dlatego zaufało nam już mnóstwo inwestorów, co potwierdzają nasze ukończone realizacje. To komfort i bezpieczeństwo osób, które chcą zadbać w swoich domach i firmach o optymalną wydajność grzewczą. Zajmujemy się również systemami wentylacyjnymi, które w pewnej mierze determinują jakość powietrza w pomieszczeniach. Zajmiemy się również wymianą okien i drzwi oraz ociepleniem dachu. Straty ciepła w wielu domach kształtują się na wysokim ze względu na kiepską stolarkę okienną, dlatego działamy kompleksowo. Wtedy efekt jest najlepszy.

 

Odpowiedź na oczekiwania energetyczne klientów

Montujemy też systemy klimatyzacyjne, aby zwiększyć komfort cieplny przy bardzo wysokich temperaturach. Podejmujemy się również wymiany nisko efektywnych kotłów na paliwo stałe. Rekomendujemy piece gazowe oraz pompy ciepła. O wydajności tych urządzeń nie trzeba się szeroko rozpisywać, ponieważ użytkownicy takich rozwiązań przekonali się jaki komfort zapewniają. To rozwiązania ekonomiczne, które pozwalają zaoszczędzić środki finansowe w dłuższej perspektywie czasu. Inwestycja może być spora, ale w ramach dotacji można ubiegać się o refundację. Pomagamy w dopełnieniu formalności, dlatego zmiany z naszą firmą nie będą dla państwa wyzwaniem, ale okażą się w pełni komfortową realizacją celów.