GM STARBUD fotowoltaika Kielce. Cennik paneli fotowoltaicznych.

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Fotowoltaika Kielce

Zamów dziś darmową wycenę zakupu, projektu i montażu systemu fotowoltaicznego w Kielcach lub jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dokumentację projektową systemów fotowoltaicznych.

Realizujemy projekty, zakup oraz montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Kielc..

Wykonujemy kompletne instalacje odnawialnych źródeł ciepła i energii.

Oferujemy wykonanie fotowoltaiki dla spółdzielni, współnot czy osiedli domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte są gwarnacją oraz serwisem pogwarancyjnym.

w

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego fotowoltaiki.

Pomagamy w kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi.

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskaniu środków finansowych celem realizacji inwestycji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę formalno-prawną przy składaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki.

Doświadczenie, wiedza, zespół wykwalifikowanych pracowników, a do tego praca na najwyższym poziomie. To z pewnością jest w stanie zagwarantować Państwu właśnie nasza firma. Jesteśmy po to, by spełniać potrzeby, oczekiwania i wymagania wszystkich naszych klientów. Troszczymy się o to, by zapewnić im pełne zadowolenie, satysfakcję i radość z zastosowania ekologicznego, w pełni ekonomicznego rozwiązania. Dlaczego właśnie my?

***

Profesjonalizm na każdym szczeblu współpracy

Doskonale wiemy, jak ważną rolę odgrywa najwyższa jakość usług, do jakiej starają się Państwo dążyć wybierając odpowiednią firmę. Jeśli w grę wchodzi fotowoltaika, jesteśmy przekonani o tym, że będziemy odpowiednimi osobami, na odpowiednim miejscu. Stawiamy na profesjonalizm naszych usług, kompleksowo zajmując się realizacją zleconych nam prac.

Wykonujemy zarówno pełną dokumentację projektową, oferujemy gotowe systemy fotowoltaiczne, a także montaż w wyznaczonym przez Państwa miejscu. Jeśli chodzi o odnawialne źródła ciepła i energii, jesteśmy w tej kwestii – bezapelacyjnie profesjonalistami. Po wykonaniu prac, oferujemy gwarancję, jak również pełen serwis pogwarancyjny. Doradzamy w kwestii fotowoltaiki i razem z naszymi klientami staramy się dążyć do jak najlepszych rozwiązań. Co więcej, dzięki odpowiedniej wiedzy, razem z naszymi przyszłymi klientami staramy się uzyskać pomoc finansową od państwa, tak, aby każdy mógł otrzymać to ekologiczne rozwiązanie w dużo niższej cenie, a dotacje to wszystko właśnie są w stanie zapewnić.

Dla kogo oferujemy rozwiązania fotowoltaiczne?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również i instytucjonalnych. Jesteśmy przekonani o tym, że fotowoltaika to doskonały wybór dosłownie dla każdego. Zastosowanie paneli sprawdza się doskonale zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, ale również spółdzielni i wspólnot, dużych firm, biur, sklepów i innych obiektów użytkowych. 

Fotowoltaika to przyszłość

Środowisko, w którym żyjemy jest coraz bardziej zanieczyszczone. Pozyskiwanie energii stanowi jeden z głównych problemów obecnego świata. Jeśli zastosujemy panele i w ten sposób prąd będziemy czerpać z energii słonecznej, z całą pewnością uda nam się uzyskać to, na czym powinno każdemu z nas zależeć. Z jednej strony szybki zwrot inwestycji, następnie darmowe rachunki za prąd, a w tym wszystkim pomoc środowisku. Czy może więc być coś bardziej cennego?

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Email:
gmstarbud@onet.pl