GM STARBUD rekuperacja Świętokrzyskie. Cennik rekuperatory

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Rekuperacja Świętokrzyskie

Zamów dziś darmową wycenę zakupu i montażu rekuperatorów w województwie świętokrzyskim lub okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Odpowiednia wentylacja budynków to rzecz niezwykle istotna, o jaką powinien zadbać każdy jego właściciel. Dawniej stosowano grawitacyjną wentylację, dziś nowoczesne budownictwo coraz częściej sięga po rekuperację, a więc wentylację mechaniczną. Zalet jej zastosowania jest naprawdę bardzo dużo, dlatego też podejmując decyzję o jej zastosowaniu, gwarantujemy Państwu pełnię zadowolenia i satysfakcji z podjętego wyboru. Jako firma działająca w tej branży, świadczymy kompleksowe usługi wykonania wentylacji mechanicznej w każdego rodzaju budynku, zarówno w tym nowopowstającym, jak również i tym starszym.

 

Projekt to podstawa

 

Kluczowe znaczenie bez wątpienia ma projekt, jak to bywa w każdego rodzaju inwestycji. Rekuperacja http://www.gmstarbud.pl również tego wymaga, bowiem wiadomo, iż każdy budynek jest zupełnie inny. Różni się on wielkością, rozmieszczeniem pomieszczeń, jak również i ilością mieszkańców, którzy w nim mieszkają. Wszystkie te elementy mają ogromny wpływ na skuteczność rekuperacji, oczywiście przy uwzględnieniu mocy urządzenia, jaki dla takiej instalacji należy dobrać. Wiadomo, iż zupełnie inny rekuperator sprawdzi się w małym domku o powierzchni 90 metrów kwadratowych, a inny w domu, gdzie powierzchnia wynosi 200 metrów kwadratowych.

 

Tworząc projekt, zwraca się uwagę na to, skąd powietrze ma być wywiewane, gdzie też strumień świeżego powietrza ma być nawiewany, aby okazał się kluczowy dla całości danej nieruchomości. W projekcie określa się więc punkty wywiewne i nawiewne, zaznacza się miejsca transferowe, a więc takie, w których nie ma żadnych wywiewów i nawiewów, ale które jednocześnie dostęp do tego świeżego powietrza muszą mieć. 

 

Rekuperacja – największa skuteczność wentylacji

 

Rynek i jego nowoczesne rozwiązania stale się rozwijają, a producenci oferują nam stale nowe pomysły http://www.gmstarbud.pl/realizacje/. I choć coraz bardziej skupiamy się na instalacji odnawialnych źródeł energii, to jednak system wentylacji oparty na rekuperacji stanowi najlepszy wybór, jakiego tylko można byłoby dokonać. To właśnie ona dostarcza nam świeże powietrze, które pozbawione jest jakichkolwiek wirusów, bakterii czy alergenów. Sięgając po takie rozwiązanie, inwestujemy więc i w doskonałą jakość budynku i co ważne – w nasze zdrowie, a czyż może być coś bardziej cennego? 

 

Skończ z oddychaniem zanieczyszczonego powietrza. Przestań płacić tak duże rachunki za ogrzewanie. Poczuj się komfortowo w swoich czterech ścianach. Rekuperacja to najlepsza wentylacja jakiej tylko może dokonać każdy właściciel budynku.

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby: ul. Hutnicza 1  27-200 Starachowice
Email: gmstarbud@onet.pl