GM STARBUD rekuperacja Starachowice. Cennik rekuperatory

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Rekuperacja Starachowice

Zamów dziś darmową wycenę zakupu i montażu rekuperatorów w Starachowicach lub okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Rekuperacja jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, która stanowi nowoczesny system i doskonałą alternatywę dla tradycyjnej wentylacji grawitacyjnej. Działa ona przez cały rok, bez względu na to, jakie warunki panują za oknem. Zastanawiając się nad tym, czy warto takie rozwiązanie zastosować w swojej przestrzeni, jesteśmy przekonani o tym, że jak najbardziej tak. 

Dlaczego nie warto inwestować w wentylację grawitacyjną?

Zanim przejdziemy do zachwalania rekuperacji http://www.gmstarbud.pl/rekuperacja-staszow, na pewno warto zwrócić uwagę na to, dlaczego wentylacja grawitacyjna nie stanowi dobrego wyboru. Po pierwsze, nie dostarcza nam ona świeżego i przefiltrowanego powietrza. Po drugie, powoduje ogromne straty ciepła, które są dla nas kosztowne. Po trzecie, działa tylko w określonej pogodzie. Aby bowiem wywołać ruch w kominach wentylacyjnych, temperatura musi być stosunkowo niska. Czy nie są więc to powody, dla których warto postawić właśnie w mechaniczną wentylację budynków?

Praca rekuperatora

W rekuperacji, jaką pragniemy Państwu polecić http://www.gmstarbud.pl/realizacje/ z ogromną przyjemnością, głównym elementem pracy całego systemu jest rekuperator. To właśnie on pobiera powietrze czyste z zewnątrz, filtruje je, a w tym samym czasie wciąga powietrze zużyte z wnętrza. Co ważne, w rekuperatorze znajduje się wymiennik ciepła i to on pobiera energię cieplną z zużytego powietrza i przekazuje ją powietrzu z zewnątrz, które zostaje ogrzane i trafia do wnętrza w odpowiedniej, stałej temperaturze. 

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca w branży już od lat, polecamy mechaniczną wentylację budynków dla każdego rodzaju nieruchomości. Oczywiście wraz z chęcią jej zastosowania, należy przy tym zadbać o dobrą szczelność budynku. Wymieniona okna, ocieplone poddasze i cała nieruchomość, brak jakichkolwiek strat ciepła. Tylko bowiem w taki sposób jesteśmy w stanie uzyskać pożądany efekt. 

Dlaczego rekuperacja to dobry wybór?

Żyjąc w czasach, w których powietrze jest tak zanieczyszczone, iż trudno tutaj mówić o jego jakiejkolwiek świeżości i czystości, rekuperacja sprawdza się doskonale. Filtruje ona to powietrze, pozwala pozbyć się wszelkich alergenów, wirusów, bakterii czy grzybów. Zapewnia ona dostęp do świeżego, czystego powietrza przez cały rok . Co ważne, daje ona także możliwość zaoszczędzenia na ogrzewaniu, obniżając rachunki nawet o 30%. 

Jeśli więc dobry wybór, to mechaniczna wentylacja stworzona przez naszą firmę, z pewnością okaże się być bardzo dobrym wyborem dla każdej z Państwa nieruchomości.

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby: ul. Hutnicza 1  27-200 Starachowice
Email: gmstarbud@onet.pl