GM STARBUD fotowoltaika Świętokrzyskie. Cennik paneli fotowoltaicznych.

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Fotowoltaika Świętokrzyskie

Zamów dziś darmową wycenę zakupu, projektu i montażu systemu fotowoltaicznego na terenie Świętokrzyskiego lub jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dokumentację projektową systemów fotowoltaicznych.

Realizujemy projekty, zakup oraz montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Świętokrzyskiego .

Wykonujemy kompletne instalacje odnawialnych źródeł ciepła i energii.

Oferujemy wykonanie fotowoltaiki dla spółdzielni, współnot czy osiedli domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte są gwarnacją oraz serwisem pogwarancyjnym.

w

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego fotowoltaiki.

Pomagamy w kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi.

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskaniu środków finansowych celem realizacji inwestycji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę formalno-prawną przy składaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki.

Montaż paneli fotowoltaicznych, których zadaniem jest przetwarzanie energii słonecznej na energię elektryczną stanowi w ostatnich latach coraz częściej wybieraną opcję. Dzięki zamontowaniu ich na dachu, bez problemu można zasilić wszelkiego rodzaju sprzęty AGD i RTV, a także i inne urządzenia, bez wydawania na to pieniędzy. Czyż więc nie warto na to właśnie stawiać?

***

Coraz wyższe rachunki za prąd

Z roku na rok ceny prądu rosną. Ludzie płacą coraz więcej, mimo że prądu zużywają wciąż tak samo. Co więc w takiej sytuacji zrobić? Faktem jest, że fotowoltaika to jednorazowy wydatek, którym trzeba pokryć spore koszty zamontowania całej instalacji fotowoltaicznej. Warto  jednak szukać pozytywnych aspektów. Inwestycja taka może zostać sfinansowana z dotacji w odpowiednim procencie, w zależności od tego, z jakiego programu uda się klientowi skorzystać. Co więcej, po kilku latach całość jest w stanie w pełni się zwrócić, a właściciel nieruchomości z wykorzystaniem paneli słonecznych nie musi płacić za prąd praktycznie nic. 

Ekologia w pełni

Bardzo duże znaczenie ma na pewno i to, że fotowoltaika stanowi doskonały wybór pod względem bezpieczeństwa i ekologiczności. Cała instalacja jest sprawna, działa bez zarzutu, gwarantuje uzyskanie tej energii elektrycznej z energii słonecznej, a do tego w żaden sposób nie ingeruje ona w środowisko. Czyż można więc uzyskać lepsze rozwiązanie? Żyjemy w świecie, w którym zanieczyszczenie środowiska jest naprawdę bardzo duże. Wykorzystując fotowoltaikę, stawiamy na dobro tego, co pozwala nam stawiać na czyste i świeże powietrze. Jeden więc wybór, a tak wiele niesie on za sobą korzyści.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Klient zawsze stara się postawić na współpracę z firmą, która jest w stanie zapewnić mu najwyższą jakość usług, w połączeniu z atrakcyjną ceną i pełnym zadowoleniem na długie lata. Jeśli w grę wchodzi instalacja fotowoltaiczna, to bez wątpienia jesteśmy po to, by spełniać potrzeby najbardziej nawet wymagających odbiorców. Stawiamy na pełne doradztwo w zakresie rozwiązań fotowoltaicznych, na dopasowanie projektu instalacji indywidualnie pod klienta, na wykonanie całości inwestycji, a do tego i na profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy dla naszych klientów i gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą jest w stanie zapewnić każdemu z Państwa 100% pełnego zadowolenia i satysfakcji  wyboru.

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Telefon:

507-952-116

515-030-115

511-105-756

Email:
gmstarbud@onet.pl