GM STARBUD fotowoltaika Skarżysko-Kamienna. Panele fotowoltaiczne.

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Fotowoltaika Skarżysko-Kamienna

 

Zamów dziś darmową wycenę zakupu, projektu i montażu systemu fotowoltaicznego w Skarżysku-Kamiennej lub jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dokumentację projektową systemów fotowoltaicznych.

Realizujemy projekty, zakup oraz montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Kielc..

Wykonujemy kompletne instalacje odnawialnych źródeł ciepła i energii.

Oferujemy wykonanie fotowoltaiki dla spółdzielni, współnot czy osiedli domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte są gwarnacją oraz serwisem pogwarancyjnym.

w

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego fotowoltaiki.

Pomagamy w kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi.

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskaniu środków finansowych celem realizacji inwestycji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę formalno-prawną przy składaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki.

Systemy fotowoltaiczne Skarżysko-Kamienna

Nasza firma http://www.gmstarbud.pl/, wywodząca się z Starachowic, już od wielu lat świadczy swoje usługi w zakresie systemów fotowoltaicznych, proponując je osobom i firmom między innymi ze Skarżyska-Kamiennej. Na co mogą one liczyć? Przede wszystkim na kompleksowe i indywidualne podejście, które przeprowadzi ich przez całą inwestycję krok po kroku, profesjonalnie i fachowo. Jako jedyni w branży jesteśmy ukierunkowani na satysfakcję i gotowi na to, aby wypracować ją godzinami włożonymi w konkretny projekt. 

Oferta naszej firmy dla klientów ze Skarżyska-Kamiennej

Proponowana przez nas oferta obejmuje każdy aspekt wdrażania systemów fotowoltaicznych. Skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Obsługujemy właścicieli domów jedno- i wielorodzinnych, spółdzielnie i wspólnoty mieszkaniowe. Chętnie wejdziemy również we współpracę z całymi osiedlami, gwarantując atrakcyjność cenową adekwatną do skali konkretnej inwestycji http://www.gmstarbud.pl/program-moj-prad/. Działamy wieloetapowo, sprawdzając się w:

  • doradztwie, również tym przed wejściem w inwestycję. Jesteśmy w stanie przeprowadzić klienta przez proces pozyskiwania dofinansowania, ale też doradzić najlepsze rozwiązanie adekwatne do budynku, którym dysponuje;
  • przygotowaniu projektu, zawsze takiego, który optymalnie wykorzysta uwarunkowania lokalizacyjne, ale też strukturę budynku i uczyni system fotowoltaiczny optymalnym;
  • wdrożenie projektu – równie kompleksowe, bo zakładające zakup wszystkich elementów systemu, a następnie profesjonalny ich montaż.

Gwarantem jakości świadczonych przez nas usług jest dawana przez nas gwarancja. Oferujemy również pogwarancyjne wsparcie serwisowe. Bardziej wymagającym osobom i firmom pomożemy również w dostosowaniu systemu fotowoltaicznego do instalacji cieplno-energetycznej w ich własnym domu lub siedzibie (albo też przygotowania takowej, jeśli pojawi się taka konieczność).

Dlaczego osoby i firmy ze Skarżyska-Kamiennej powinny się na nas zdecydować?

Na przestrzeni lat naszej działalności mieliśmy okazję współpracować z najbardziej wymagającymi klientami ze Skarżyska-Kamiennej. Przez każdego z nich jesteśmy cenieni ze względu na kompleksowość naszych działań http://www.gmstarbud.pl/rekuperacja-starachowice/. Naszym plusem jest możliwość powierzenia nam pełnej inwestycji – jako że mamy doświadczenie w radzeniu sobie z każdym procesem prowadzącym do jej sfinalizowania, jesteśmy podmiotem godnym zaufania, a przy okazji mocno konkurencyjnym cenowo.

Działamy solidnie i profesjonalnie, a na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zadowolenie klienta. Nasze instalacje są dla nas wizytówką i właśnie z myślą o tym podejmujemy się wykonywania kolejnych.

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Email:
gmstarbud@onet.pl