GM STARBUD fotowoltaika Opatów. Cennik paneli fotowoltaicznych.

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Fotowoltaika Opatów

Zamów dziś darmową wycenę zakupu, projektu i montażu systemu fotowoltaicznego w Opatowie lub jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dokumentację projektową systemów fotowoltaicznych na terenie Opatowa.

Realizujemy projekty, zakup oraz montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Opatowa.

Wykonujemy kompletne instalacje odnawialnych źródeł ciepła i energii.

Oferujemy wykonanie fotowoltaiki dla spółdzielni, współnot czy osiedli domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte są gwarnacją oraz serwisem pogwarancyjnym.

w

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego fotowoltaiki.

Pomagamy w kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi.

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskaniu środków finansowych celem realizacji inwestycji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę formalno-prawną przy składaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki.

Wybierając odpowiednie rozwiązanie, każdy stara się znaleźć taką opcję, która okaże się być przede wszystkim w pełni opłacalna. Jesteśmy przekonani o tym, że fotowoltaika to bardzo dobry wybór dla wszystkich odbiorców, którzy szukają opłacalnego, a do tego ekologicznego rozwiązania do zastosowania w swoich domach, biurach, sklepach czy innych obiektach użytkowych. Pozyskiwanie czystej energii z odnawialnego źródła, którym to jest energia słoneczna stanowi wybór nie tylko modny, co przede wszystkim wart swojej ceny. Dlaczego więc warto postawić na naszą firmę?

***

Czym dokładnie jest fotowoltaika?

Fotowoltaika jest to technologia znana od połowy XIX wieku. Wtedy to bowiem zauważono, że energię elektryczną można pozyskać z energii słonecznej, wykorzystując otrzymany prąd do zasilania nim wszelkich urządzeń. W ten więc sposób zrodził się plan, który miał na celu rozwinąć tę technologię i zastosować ją w praktyce. Metodą prób i błędów stworzono rozwiązania, dzięki którym dziś nie musimy płacić za prąd zupełnie nic, a energię elektryczną uzyskamy. Co więcej, mając przy tym możliwość, by na niej jeszcze zarobić. Jak taka fotowoltaika działa? Instalacja fotowoltaiczna jest modułem, który zamienia energię słoneczną, na energię elektryczną, a więc na prąd. Moduły składają się z ogniw fotowoltaicznych, zbudowanych z krzemu krystalicznego. Całość obudowa jest w ramy i tworzy panele słoneczne, 

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu. Stawiamy na jakość naszych rozwiązań, zastosowanie najlepszych z możliwych produktów, a do tego w pełni indywidualne podejście do klienta. Jesteśmy przekonani o tym, że nasza firma to wybór, który jest w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość usług dostępną w bardzo atrakcyjnej cenie. Cenimy sobie współpracę z klientami i jesteśmy w pełni do ich dyspozycji. Wierzymy głęboko w to, że razem z nami, każdy z Państwa będzie mógł otrzymać taki wybór, który w pełni Państwa zadowoli, usatysfakcjonuje i okaże się być doskonałą inwestycją.

Dopasowanie instalacji do potrzeb klienta

Jednym z kluczowych elementów, na jakie na pewno należy zwrócić szczególną uwagę jest odpowiednia instalacja, w pełni dopasowana do potrzeb konkretnego klienta. Zanim więc dokona się realizacji zadania, powstaje projekt instalacji, od którego tak naprawdę zależy to, jakie elementy będą konieczne do zakupu i w jaki sposób zostaną one zamontowane. Jedno jest pewne – każdy z klientów potrzebuje zupełnie innych rozwiązań, gdyż ma zupełnie inne zapotrzebowanie na prąd. Inną ilość paneli słonecznych należy zastosować w przypadku małego domku jednorodzinnego, gdzie mieszkają trzy osoby, inną, gdy mamy do czynienia z dużym domem i pięcioosobową rodziną, jeszcze inną, gdy mamy duży biurowiec, gospodarstwo rolne czy też szkołę.

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Email:
gmstarbud@onet.pl