GM STARBUD fotowoltaika Kazimierza Wielka. Panele fotowoltaiczne.

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Fotowoltaika Kazimierza Wielka

 

Zamów dziś darmową wycenę zakupu, projektu i montażu systemu fotowoltaicznego w Kazimierzy Wielkiej lub okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dokumentację projektową systemów fotowoltaicznych.

Realizujemy projekty, zakup oraz montaż systemów fotowoltaicznych na terenie Kielc..

Wykonujemy kompletne instalacje odnawialnych źródeł ciepła i energii.

Oferujemy wykonanie fotowoltaiki dla spółdzielni, współnot czy osiedli domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte są gwarnacją oraz serwisem pogwarancyjnym.

w

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego fotowoltaiki.

Pomagamy w kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi.

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskaniu środków finansowych celem realizacji inwestycji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę formalno-prawną przy składaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki.

Panele fotowoltaiczne Kazimierza Wielka

Nasza firma wywodzi się ze Starachowic, jednak już od wielu lat stara się poszerzać obszar, w obrębie którego świadczy swoje usługi. Obecnie instalacje fotowoltaiczne wykonujemy między innymi na terenie przepięknej miejscowości Kazimierza Wielka, zlokalizowanej w województwie świętokrzyskim. Klientów przyciągamy konkurencyjną ofertą http://www.gmstarbud.pl/, ale i nietypowym podejściem, stawiającym klienta i jego potrzeby na pierwszym miejscu.

Fotowoltaika – oferta naszej firmy dla klientów z Kazimierzy Wielkiej

Z prezentowaną przez nas ofertą staramy się trafić do wszystkich mieszkańców Kazimierzy Wielkiej planujących inwestycję w panele słoneczne. Mowa nie tylko o właścicielach domów jedno- i wielorodzinnych, ale i firmach, instytucjach publicznych czy całych osiedlach, które chcą przestawić się na ich wykorzystywanie. Działamy kompleksowo http://www.gmstarbud.pl/rekuperacja-kielce/, swoje doświadczenie starając się przetopić w zadowolenie klientów docelowych. Ci mogą liczyć między innymi na:

  • fachowe usługi doradcze, po które można sięgnąć już na etapie planowania inwestycji. Z chęcią wskażemy najbardziej optymalne rozwiązania techniczne, ale też podpowiemy, jak pozyskać właściwe im dofinansowanie rządowe. Jesteśmy w stanie pomóc we wszelkich kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi;
  • przygotowanie profesjonalnej dokumentacji projektowej, zawsze szytej na miarę konkretnego klienta. Każdy budynek i każda lokalizacja są inne – właśnie dlatego wymagają osobnego i nieszablonowego projektu. My jesteśmy w stanie go dostarczyć;
  • realizacja projektu, zakładająca zakup paneli i ich elementów bezpośrednio u producenta, a następnie solidny ich montaż, z dbałością o każdy najmniejszy detal. 

Wszystkie wykonywane przez nas instalacje fotowoltaiczne obejmujemy gwarancją, ale też serwisem pogwarancyjnym. Nikt nie zostanie więc sam z ewentualnymi problemami, które są zresztą minimalizowane przez nasze fachowe podejście do każdej realizacji http://www.gmstarbud.pl/realizacje/.

Dlaczego osoby i firmy z Kazimierzy Wielkiej powinny się na nas zdecydować?

Podstawą naszej działalności, a jednocześnie naszą największą zaletą jest indywidualne podejście. Każdego klienta traktujemy jako kogoś zasługującego na naszą pełną uwagę. Słuchamy, a dopiero później działamy, weryfikując pomysły, plany i oczekiwania oraz konfrontując je z rzeczywistością.

Na tle konkurencji wyróżniamy się perfekcjonizmem, a wręcz pedantyzmem – wiemy, jak ważną inwestycją jest fotowoltaika i do realizacji każdego z projektów w jej obrębie podchodzimy z adekwatną jej powagą. Można u nas liczyć na solidność, terminowość i profesjonalizm. Na każdym etapie współpracy z nami.

 

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Email:
gmstarbud@onet.pl