GM STARBUD rekuperacja Opatów. Cennik rekuperatory

GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Rekuperacja Opatów

Zamów dziś darmową wycenę zakupu i montażu rekuperatorów na terenie Opatowa lub okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Rekuperacja w Opatowie

Wentylacja mechaniczna budynków, zwana rekuperacją http://www.gmstarbud.pl/kontakt/ cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Stawia na nią wielu inwestorów i właścicieli nieruchomości, chcąc zainwestować w energooszczędne budynki, zarówno mieszkalne, biurowe czy sklepowe. Taka instalacja zapewnia stały dopływ świeżego powietrza, odpowiednie jego przefiltrowanie, a do tego również i odzysk ciepła, co znacząco wpływa na oszczędność na rachunkach za ogrzewanie.

 

Wentylacja budynku – istotny element dla każdej nieruchomości

 

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną i istotną rolę odgrywa w budynku prawidłowa wentylacja http://www.gmstarbud.pl. O ile jeszcze kilkanaście lat temu budowane domy nie były szczelne, o tyle tworzona w nich była niejako naturalna wentylacja grawitacyjna. W chwili obecnej zupełnie się ona nie sprawdza, bowiem budowane domy posiadają taką izolację i taką szczelność, że przypominają niejako ,,termosy”, w których o prawidłowo wentylowanych pomieszczeniach nie może być mowy. No chyba że zastosowana zostanie rekuperacja, a więc mechaniczna wentylacja budynków z zastosowaniem rekuperatora. Chcąc uzyskać najwyższą jakość wentylacji, z całą pewnością nasza firma jest w stanie sprostać Państwa potrzebom w pełni. Oferujemy najlepsze rozwiązania z zastosowaniem wentylacji mechanicznej do każdego rodzaju budynków

 

Gdy wentylacja nie spełnia swoich zadań..

 

W domach, w których nie ma zastosowanej odpowiedniej wentylacji, budynek cierpi, a ludziom żyje się zdecydowanie mniej komfortowo. Pojawia się zaduch, początkowo na szybach widoczne są skropliny, a potem rozwija się pleśń i grzyb, który z okien przechodzi dalej na ściany i na sufity. Nieprzyjemny mikroklimat wpływa znacząco na zdrowie człowieka. Złe samopoczucie, bóle głowy, katar, rozwój alergii, a do tego zdecydowanie większa podatność na przeziębienia. Bez wątpienia taki stan nie sprzyja zdrowiu i pełnemu zadowoleniu z życia. 

 

Zastosowanie wentylacji mechanicznej

 

Jesteśmy przekonani o tym, że wentylacja mechaniczna zwana rekuperacją http://www.gmstarbud.pl/rekuperacja-jedrzejow/ jest bez wątpienia najlepszą do zastosowania opcją dla każdego rodzaju nieruchomości. Najlepiej sprawdza się ona w budynkach nowych, które dopiero powstają, ale nie oznacza to, iż nie można zastosować jej także i w budynkach już stojących. Działamy w oparciu o wiedzę i długoletnie doświadczenie, dlatego też nie ma dla nas zleceń, które niemożliwe byłyby do wykonania. Jesteśmy tam, gdzie potrzebuje nas klient. 

 

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Email:
gmstarbud@onet.pl