GM STARBUD

Doświadczony zespół specjalistów których celem jest pomoc w Państwa dążeniu do niezależności energetycznej.

Fotowoltaika Starachowice

Zamów dziś darmową wycenę zakupu, projektu i montażu systemu fotowoltaicznego w Starachowicach lub jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy dokumentację projektową systemów fotowoltaicznych.

Realizujemy projekty, zakup oraz montaż systemów fotowoltaicznychna terenie Starachowic .

Wykonujemy kompletne instalacje odnawialnych źródeł ciepła i energii.

Oferujemy wykonanie fotowoltaiki dla spółdzielni, współnot czy osiedli domów jednorodzinnych.

Nasze instalacje fotowoltaiczne są objęte są gwarnacją oraz serwisem pogwarancyjnym.

w

Proponujemy Państwu współpracę w zakresie doradztwa technicznego dotyczącego fotowoltaiki.

Pomagamy w kwestiach prawnych związanych z realizowanymi projektami fotowoltaicznymi.

Jesteśmy również w stanie pomóc w pozyskaniu środków finansowych celem realizacji inwestycji fotowoltaicznych.

Zapewniamy obsługę formalno-prawną przy składaniu wniosków na dofinansowanie fotowoltaiki.

Z roku na rok ceny za energię elektryczną rosną. Płacimy coraz to wyższe rachunki, a przy tym stale staramy się oszczędzać. To wszystko sprawia, że zainteresowanie fotowoltaiką zaczęło cieszyć się coraz większą popularnością. Własna elektrownia słoneczna mimo tego, iż wymaga wydania na nią dużych pieniędzy, to z jednej strony można starać się o całkiem pokaźną dotację, z drugiej zaś już po kilku latach – nie płacić za rachunki prawie nic. 

***

Fotowoltaika – inwestycja w przyszłość

Choć fotowoltaika nie jest nam niezbędna do życia, to zdecydowanie poprawia ona komfort, pozwala nam stawiać na ekologiczne rozwiązanie, a do tego jeszcze daje możliwość zaoszczędzenia pieniędzy. Czy może więc być coś bardziej wartego uwagi? Inwestycja w instalację fotowoltaiczną może w pełni pokryć nasze zapotrzebowanie na prąd. Podstawą jest jedynie w taki sposób zaprojektować cały system, by na dany budynek i na odpowiednią ilość mieszkańców lub użytkowników takiego miejsca, przypadła stosowna ilość energii. To tak naprawdę stanowi podstawę i na tym należy się skupić.

Po ilu latach taka inwestycja może się zwrócić? 

Szacuje się, że średnio czas ten wynosi około ośmiu lat, ale wszystko tak naprawdę uzależnione jest od wielu czynników. Jednym z nich jest na pewno dotacja. Wszystko bowiem zależy od tego, z jakiego programu danemu klientowi udaje się skorzystać. Jeden może bowiem dostać 45% zwrotu inwestycji, innemu zaś uda się otrzymać aż 85%. Kolejnym czynnikiem jest zużycie energii, koszty kWh, rodzaj zastosowanych paneli, powierzchnia na jakiej mają one się znaleźć czy nawet usytuowanie względem stron świata.

Jakie panele wybrać?

Z pewnością najlepsze. Na rynku znaleźć wielu producentów paneli, ale każdy z nich ma  do zaoferowania zupełnie inną jakość rozwiązań. To wszystko sprawia, że jedne z nich pracują dużo lepiej, inne gorzej. Jeśli inwestycja w fotowoltaikę ma przynieść duże korzyści, to na pewno podstawą jest zakup tego, co najlepsze.

Nasza firma to ludzie tworzący najwyższej jakości rozwiązania. Skupiamy się na tym, by każdego klienta traktować w sposób indywidualny i jednocześnie priorytetowy. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy tworzony projekt, jak również i realizowana inwestycja okazały się być najlepszą z możliwych opcji, na jakie tylko można postawić. Własna elektrownia elektryczna ma sens, jeśli jest dobrze dopasowana, a my właśnie na tym zawsze staramy w pełni się skupić. 

Nasze Realizacje

Zapytaj o ofertę
Zadzwoń lub napisz!

Adres siedziby:
ul. Hutnicza 1 

27-200 Starachowice

Telefon:

507-952-116

515-030-115

511-105-756

Email:
gmstarbud@onet.pl